Eğitimlerimiz
 
Eğitim Hizmetleri


Akdeniz Güvenlik Hizmetleri Limited Şti. olarak 5188 sayılı özel Güvenlik Hizmetine dair kanunun çıkmasıyla birlikte güvenlik sektörüne eğitim kurumlarını açmış olup İstanbul ve Eskişehir'de eğitim hizmetleri de vermektedir.

Akdeniz Güvenlik Eğitim Kurumu olarak;

Öncelikle kendi eğitim kurumlarımızda öncelikle bünyemizde istihdam edeceğimiz personeli eğiterek kalifiye eleman açığını gidermek.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve ilgili mevzuat çerçevesinde, şartlara haiz olan adayların, modern sınıflarda ve görsel ortamda eğitim almalarını sağlamak.

Kursiyerlere, iletişim becerilerini çok iyi derecede kullanabilecekleri, yasal yetki ve yükümlülüklerin bilincinde, mesleki ahlak ve nezaket kurallarına bağlı görev yapmalarını sağlayacak düzenli eğitimleri vermek.

Kursiyerlerin yapılacak yeterlilik sınavında başarılı olmalarını sağlamak

Eğitim kadrosunu; kaliteli, çağın gereksinimlerine uygun, sürekli gelişime açık, bilgili, mesleğinde kariyer yapmış uzman kişiler arasından belirlemek.  Akdeniz Güvenlik bünyesinde, hizmet içi eğitimlerin yanında, diğer kurum ve kuruluşlara da güvenlik eğitimi vermek.

Gerçek kişilere VIP yakın koruma eğitimi ve hizmeti sunmak.

 

 
2013 © Akdeniz Güvenlik